Doprava nad 50€ zdarma 
(B2B nad 150
€ bez DPH)

Filtrovať podľa

Značka

Značka

Chlebníky

Aktívne filtre

Chlebník Mason 39x25x18,5cm
  • Novinka

Chlebník Mason 39x25x18,5cm

Cena 36,11 €

Chlebník KonigHoffer Manson zaručí čerstvý chlieb každé ráno , aj keď si ho neprinesiete z pekárne. Uzáver chráni pred vysychaním a otvory na zadnej stene zaisťujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu a bránia hromadeniu vlhkosti.

Skvele vyzerá kombinácia striebornej farby ocele s čiernym vlnitým krytom. Preto je chlebník elegantným a štýlovým doplnkom vašej kuchyne. Klasický tvar je kombinovaný s moderným dizajnom.

Nádoba je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a je odolná voči poškodeniu, vlhkosti a korózii. Vašej rodine bude slúžiť roky . Môžete ho ľahko umyť. Rozmery chlebníka sú 39x25x18,5 cm.

Chlebník Hunter čierny...
  • Novinka

Chlebník Hunter čierny 44x20,5x16cm

Cena 27,41 €

Má dostatočné vetranie, nedostáva sa k nemu žiadne svetlo a čaká na vás v hygienických podmienkach . Jeho rozmery sú ideálne pre domáce použitie.

Zmestia sa sem rožky aj chlieb. Dobre zapadne aj do veľkosti vašej kuchyne a priestoru na kuchynskej linke. Ľahká konštrukcia chlebníka je vyrobená z uhlíkovej ocele s práškovým nástrekom . Saténový povrch a symetrické razenie dodávajú prestíž a eleganciu.

Výklopný kryt s rukoväťou zaručuje ľahký prístup k obsahu . To všetko, aby boli raňajky u vás doma chrumkavé a s príjemnou vôňou. Jednoduchý dizajn chlebníka Konighoffer Hunter uľahčuje starostlivosť.

Chlebník Satino 44x27x18cm
  • Novinka

Chlebník Satino 44x27x18cm

Cena 23,05 €

Elegantná a nepostrádateľná nádoba na chlieb v každej domácnosti. Chlebník je vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele s bakteriostatickými vlastnosťami. Oceľ sa ľahko udržuje v čistote a je mimoriadne hygienická. Praktický kryt s funkciou vysúvania nahor pomocou dlhej rukoväte zaisťuje jednoduchosť používania a optimálne využitie priestoru. 

Chlebník Galaxy sivý...
  • Výpredaj!

Chlebník Galaxy sivý 37x26x21,5cm

Cena 31,87 €

Tu je jeden zo zaujímavo riešených chlebníkov, ktoré nájdete v našej ponuke. Chlebník sa bude skvele hodiť ako do modernej kuchyne, tak aj v kombinácii s klasickými prvkami aranžmánu či tradičnými kuchynskými doplnkami. Základňa chlebníka je vyrobená z bambusu a dá sa použiť aj ako doska na krájaniePohyblivý prvok, ktorý v podobe kupoly dokonale ochráni váš obľúbené pečivo, je vyrobený z pevného a ľahko čistiteľného plastu+oceľová rukoväť. Za zmienku stoja zarážky, teda protišmykové nožičky, ktorý tento model dostal. To všetko spolu udrží pečivo čerstvý, chrumkavý a samozrejme veľmi chutný.

-výklopný mechanizmus otvárania- protišmykové nožičky- chlebník 2v1 s funkciou dosky na krájanie- tvar: oválny- oceľová, nitovaná strieborná rukoväť- vnútorná úprava: mat- vonkajšia úprava: mat

Chlebník drevený

Chlebník drevený

Cena 22,74 €

Drevený chlebník v kvalitnom prevedení ktorý sa hodí do každej kuchyne. Posuvná predná časť. 

Materiál: Buk - lakovaný

Rozmery: 39x29x18cm - šírka/hĺbka/výška

Chlebník plast

Chlebník plast

Cena 11,44 €

Plastový chlebník s odklápacím vekom pre uchovanie čerstvosti pečiva vhodný do každej kuchyne. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ľahko sa čistí. 

Rozmery: 43x25x17cm

Farby na vyžiadanie, zvyčajne: Zelená, biela, šedá, hnedá, červená, žltá