Doprava nad 50€ zdarma 

Čajníky, kanvice a termosky

Aktívne filtre

Čajník Douglas čierny 2,5l...
-10%
  • Znížená cena
  • Novinka

Čajník Douglas čierny 2,5l idnukcia

Základná cena 22,46 € Cena 20,22 €
  • -Telo kanvice Douglas je vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele a má objem 2,5 litra
  • -Model má rukoväť čiastočne upravenú protišmykovým a na dotyk príjemným mäkkým materiálom
  • -Rukoväť so zabudovaným mechanizmom bezdotykového otvárania píšťalky
  • -Kanvica funguje na akomkoľvek type sporáka (vrátane indukcie)
Čajník Fargo šedý 2,8l...
-10%
  • Znížená cena
  • Novinka

Čajník Fargo šedý 2,8l indukcia

Základná cena 26,09 € Cena 23,48 €

vhodný pre indukčný sporák

vhodný pre keramický sporák
vhodný pre plynový sporák
vhodný pre elektrický sporák
mechanizmus otvárania píšťaly

- oceľová kanvica s práškovým nástrekom v šedej farbe
- povrchová úprava: lesklá
- veko a rukoväť ukončené plastovým materiálom imitujúcim drevo mäkké na dotyk
- trvalá píšťalka
- päťstupňový efekt dna

Čajník Azaria čierny 2,0l...
-8%
  • Znížená cena
  • Novinka

Čajník Azaria čierny 2,0l indukcia

Základná cena 23,15 € Cena 21,30 €

Rýchlovarná kanvica KonigHoffer Azaria s objemom 2 litre je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vyznačuje sa nielen trvanlivosťou, ale tiež nemá vplyv na kvalitu, chuť a vôňu vody. Je to také ergonomické. Dokonale distribuuje teplo a udržuje ho dlho. Preto ušetríte čas a energiu.

Hrubé dno tejto klasickej kanvice bolo navrhnuté na použitie na indukčnom sporáku. Dobre poslúži aj na plynových, keramických a elektrických varných doskách. Preto máte pri výbere sporáka plné pohodlie .

Píšťalka je sklopená s mechanizmom v rukoväti a rukoväte sú vyrobené z neohrievacieho materiálu, aby sa vylúčilo riziko popálenia. Takže zaisťujú bezpečnosť vás a vašich blízkych. Táto kanvica púta pozornosť aj svojim jedinečným dizajnom.

Termohrnček 450ml

Termohrnček 450ml

Cena 7,81 €

Termohrnček zaručuje možnosť pohodlne si so sebou vziať nielen kávu alebo čaj, ale aj studené nápoje. Perfektne plní svoju úlohu pri cestovaní, výletoch, jazde autom alebo mestskou hromadnou dopravou. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, s čím súvisí jeho primeraná trvanlivosť Jednoduchý dizajn, ktorý zdôrazňuje moderný charakter tohto modelu.

 Perfektný nápad na darček pre chlapa, matku, dedka alebo iného blízkeho.

Nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Výška:25cm

Termoska 1L nerez

Termoska 1L nerez

Cena 13,00 €

Nerezová termoska 1 l, dvojplášťové prevedenie  - vonkajší i vnútorný povrch, plastový uzáver - clip pre jednoduché použitie (jedným stlačením sa termoska otvorí, druhým zatvorí), viečko termosky možno použiť ako pohárik na pitie. Nerezové termosky sú veľmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbitie vložky či obarenia pri manipulácii. Teplotný pokles je závislý od teploty nápoja pri plnení, množstva nápoja, teploty okolia.

Termohrnček 400ml nerez mix

Termohrnček 400ml nerez mix

Cena 8,98 €

Termohrneček vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorý udrží nápoj v teple / chlade do 8 hodín. Na jeho vrchu sa nachádza gombíček pomocou, ktorého sa otvára a zatvára.

Termoska 0,35L nerez

Termoska 0,35L nerez

Cena 8,20 €

Nerezová termoska 0,35l, dvojplášťové prevedenie  - vonkajší i vnútorný povrch, plastový uzáver - clip pre jednoduché použitie (jedným stlačením sa termoska otvorí, druhým zatvorí), viečko termosky možno použiť ako pohárik na pitie. Nerezové termosky sú veľmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbitie vložky či obarenia pri manipulácii. Teplotný pokles je závislý od teploty nápoja pri plnení, množstva nápoja, teploty okolia.

Termoska 0,75L nerez

Termoska 0,75L nerez

Cena 10,43 €

Nerezová termoska 0,75l, dvojplášťové prevedenie  - vonkajší i vnútorný povrch, plastový uzáver - clip pre jednoduché použitie (jedným stlačením sa termoska otvorí, druhým zatvorí), viečko termosky možno použiť ako pohárik na pitie. Nerezové termosky sú veľmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbitie vložky či obarenia pri manipulácii. Teplotný pokles je závislý od teploty nápoja pri plnení, množstva nápoja, teploty okolia.

Termoska 0,5L nerez

Termoska 0,5L nerez

Cena 8,82 €

Nerezová termoska 0,5 l, dvojplášťové prevedenie  - vonkajší i vnútorný povrch, plastový uzáver - clip pre jednoduché použitie (jedným stlačením sa termoska otvorí, druhým zatvorí), viečko termosky možno použiť ako pohárik na pitie. Nerezové termosky sú veľmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbitie vložky či obarenia pri manipulácii. Teplotný pokles je závislý od teploty nápoja pri plnení, množstva nápoja, teploty okolia.

Čajník smalt 2,2L mix

Čajník smalt 2,2L mix

Cena 24,50 €

Smaltovaný čajník s píšťalkou a plastovou rúčkou vo farbe dekoru čajníka. Praktický, trvácny a estetický kúsok do vašej kuchyne.

Vhodný na všetky druhy sporákov, vrátane indukčných.

-Materiál: uhlíková oceľ

-Povlak: vysoko kvalitný smalt

-Kapacita: 2,2 l

-Odolné proti poškriabaniu a žiaru

-Výklopná píšťalka

-Píšťalka signalizuje vriacu vodu

-Neohrievacia rukoväť

Kanvica 1,25l EVA sklenená

Kanvica 1,25l EVA sklenená

Cena 6,38 €

S kanvicou EVA budete mať záruku, že sa džbán počas prípravy kávy alebo čaju nerozbije. Vždy dokonalá chuť a aróma teplých nápojov. Výrobok je vhodný aj na umývanie v umývačke riadu, uloženie chladničke a ohrievanie v mikrovlnnej rúre. Je vyrobený z tenkostenného, žiaruvzdorného skla s vysokým tepelným odporom. Pohodlné použitie a ľahká starostlivosť.

Objem: 1,25L

Výrobca: TERMISIL