Doprava nad 50€ zdarma 

Čajník Fargo šedý 2,8l indukcia

5903313422406

Kód: 2406

27,53 €
S DPH

vhodný pre indukčný sporák

vhodný pre keramický sporák
vhodný pre plynový sporák
vhodný pre elektrický sporák
mechanizmus otvárania píšťaly

- oceľová kanvica s práškovým nástrekom v šedej farbe
- povrchová úprava: lesklá
- veko a rukoväť ukončené plastovým materiálom imitujúcim drevo mäkké na dotyk
- trvalá píšťalka
- päťstupňový efekt dna

Prispôsobenie produktu

Tu môžete vložiť poznámku k produktu do vašej objednávky. Napr. farba, veľkosť. Nezabudnite stlačiť na "Uložiť poznámku"
  • Max. 250 znakov
Množstvo
Skladom

Pevné telo z nehrdzavejúcej ocele chráni rýchlovarnú kanvicu Fargo (šedá) pred mechanickým a chemickým poškodením a zabraňuje náhodnému prehriatiu . Oceľ použitá na jeho výrobu tiež uľahčí údržbu modelu a pravidelné odstraňovanie vodného kameňa (rovnako ako veľký kryt uzatvárajúci karosériu). Vďaka svojej veľkej kapacite môžete efektívne pripravovať vriacu vodu na čaj pre všetkých hostí a členov domácnosti . Kanvica má objem až 2,8 litra!

Rukoväť kanvice je štylizovaná do podoby dreva, čo v kombinácii so sivým telom a efektom 5-stupňového dna dodáva modelu Fargo eleganciu. Za týmto účelom je rukoväť pokrytá jemným dotykovým materiálom, ktorý na dotyk pripomína saténový povrch. To robí rukoväť nekĺže a nezahrievaNebudete sa popáliť, pretože kanvica má špeciálny mechanizmus na naklápanie a zatváranie píšťalky .

Jednou rukou nalejete vriacu vodu do hrnčekov a pohárov a produkt efektívne naplníte vodou. V sivej kanvici Konighoffer Fargo môžete ohrievať vodu na akomkoľvek type sporáka vrátane indukcie. Vďaka rovnomernému zahriatiu tela to zvládnete za krátky čas, a tým tiež ušetríte energiu. Proces varenia a použité materiály nezmenia chuť a arómu vriacej vody.

2406

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Nižšie môžete nájsť podobné produkty.