Doprava nad 50€ zdarma 

Čajník Fargo čierny 2,8l indukcia

5903313422390

Kód: 2390

27,53 €
S DPH

vhodný pre indukčný sporák
vhodný pre keramický sporák
vhodný pre plynový sporák
vhodný pre elektrický sporák
mechanizmus otvárania píšťaly

- oceľová kanvica s práškovým nástrekom v čiernej farbe
- povrchová úprava: lesklá
- veko a rukoväť ukončené plastovým materiálom napodobňujúcim drevo, jemný dotyk
- permanentná píšťalka
- päťstupňový efekt dole

Prispôsobenie produktu

Tu môžete vložiť poznámku k produktu do vašej objednávky. Napr. farba, veľkosť. Nezabudnite stlačiť na "Uložiť poznámku"
  • Max. 250 znakov
Množstvo
Skladom

Pevné telo z nehrdzavejúcej ocele chráni varnú kanvicu Fargo (čierna) pred mechanickým a chemickým poškodením a zabráni náhodnému prehriatiu . Oceľ použitá na jeho výrobu tiež uľahčí údržbu modelu a pravidelné odstraňovanie vodného kameňa (rovnako ako veľký kryt uzatvárajúci karosériu). Vďaka svojej veľkej kapacite môžete efektívne pripravovať vriacu vodu na čaj pre všetkých hostí a členov domácnosti . Kanvica má objem až 2,8 litra!

Rukoväť kanvice je štylizovaná do dreva, čo v kombinácii s čiernym telom a efektom 5-stupňového dna dodáva modelu Fargo eleganciu. Za týmto účelom je rukoväť pokrytá jemným dotykovým materiálom, ktorý na dotyk pripomína saténový povrch. To robí rukoväť nekĺže a nezahrievaNebudete sa popáliť, pretože kanvica má špeciálny mechanizmus na naklápanie a zatváranie píšťalky .

Jednou rukou nalejete vriacu vodu do hrnčekov a pohárov a produkt efektívne naplníte vodou. V čiernej kanvici Konighoffer Fargo môžete ohrievať vodu na akomkoľvek type sporáka vrátane indukcie. Vďaka rovnomernému zahriatiu tela to zvládnete za krátky čas, a tým tiež ušetríte energiu. Proces varenia a použité materiály nezmenia chuť a arómu vriacej vody.

2390

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Nižšie môžete nájsť podobné produkty.